Right menu


spinn podrozny

Witam.
Moze niekoniecznie teleskop, shimano exage 2.4m 10-30g robione jest jako travel 5 czesciowy. Mozliwe jest tez zrobienie z niego kija dlugosci 2,1 zamiast drugiego elementu od dolu stosuje sie taki krotki "sztucerek". Mozna nawet od biedy lowic nim wtedy z opadu.
Wszszystko to razem sprzedawane jest w tubie dlugosci gdzies 50-55cm tak ze miesci sie do kazdego bagazu podrecznego.
Tomek.

tomaszek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1801

Witam
Nie lubię za bardzo teleskopów, ale maja one, jak wszystko, swoje zalety. Największą z nich są małe wymiary po złożeniu. palnuję kupić jakiś spinerek, podróżny, który zawsze wszędzie będę mógł zabrać. Długość 2,1-2,5m c.w. 5-25 g. Co polecacie?? przymierzałęm sie do shimano mini tele spin 2,1 m, ale postanowiłem się jeszcze rozglądnąć.
Będę wdzięczny za pomoc
pozdrawiam
tomek

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Wszywki i metki odzieżowe Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).