Right menu


Talon MF2

Bardzo mocny kij, używam 10-21g, chodzę z nim na pstrągi ale jest na tyle uniwersalny, że połowisz nim w zasadzie każdą rybę na różnorodnych łowiskach. Ma ogromny zapas mocy, doskonale tłumi wszelkie drgania. W czasie holu zachowuje się doskonale. Jest odporny na zbyt mocne odgiecie do tyłu. Jest bardzo odporny na uszkodzaenia, co jest niezmiernie ważne np. w czasie łowienia w terenie mocno zakrzaczonym. Mojego co prawda złamałem ale nie nad wodą. W czasie transportu wsadziłem go w stalowe kratki żaluzji na Dworcu Centralnym. Naprawił mi go Pan Matuszewski i do dzisiaj działa doskonale.

Krzysiek - Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów
http://swi.fishing.pl
http://lubelskiepstargi.eu

Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1802

Bardzo proszę o opinie użytkowników tego kijaszka.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Metki i wszywki odzieżowe pragnie zinteresować swą ofertą metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne, zainteresowane niskimi nakładami.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).