Wszystko jasne

Po co przetłumaczyć.. ja tez uważam, ze to skandal!! Opłacam regularnie kartę, a już kilka razy ześlizgnąłem się z wysokiej burty do wody.. I mokry byłem.. A nie mogliby jakichś schodków zrobić???
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1802

Zbliża się koniec roku i niszczyciele śpieszą się z przewalaniem kasy.Chcą jak najszybciej „wykorzystać” fundusze i pod znanym starym hasłem-wytrychem „utrzymania rzek” przeprowadzić je do prywatnych kieszeni. Już nawet nie chodzi o te pieniądze, ktόre są niemałe, ale o bezmyślną i często nieodwracalną degradację rzek, o likwidację siedlisk, o zubożenie wodnej fauny, o zmiany przepływu wody. Aby to zrozumieć potrzeba wiedzy, ktόrej brakuje facetom od łopaty.
Wszelkie dotychczasowe prόby uzgodnień, ustaleń, propozycji wspόłpracy, porozumień czy choćby tylko powiadomień okazują się iluzją. Żadne mądre argumenty nie docierają do tych ludzi. Są zbyt ograniczeni. I mają swόj jeden cel – przewalić kasę.
Jedyne, co może powstrzymać dewastację naszych rzek, to odcięcie funduszy.
W tym celu bardzo proszę o szczegόłową dokumentację wszystkich tego typu przypadkόw. Jeżeli gdzieś zauważycie koparki, wyciąganie karczy, wycinkę, bagrowanie czy inne formy niszczenia rzek, koniecznie zrόbcie zdjęcia czy filmy i podzielćie się proszę wiadomościami na ten temat. Trzeba te wszystkie przypadki zebrać i udokumentować i przekazać dalej. Najwyższy czas zrobić z tym wreszcie porządek. Dość zabawy. Nie pozwόlmy na niszczenie naszych rzek!
Andrzej

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Hydroizolacja - osuszanie ścian fundamentowych budynków

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).