Right menu


Doczytałem i mam świadomość.

Ryszard Siejakowski

Tomciu, doczytałem. Chłopak raczej pisał o kogutach oraz kijach do podrygiwania i dlatego napisałem aby zaczął od kogucenia. Nic na siłę. Przyjdzie czas i pobawi się jakims Jig Rute Zander i główkami o gramaturze 4 czy 5 gram. Sandaczomania to straszna choroba i można ją porównac do salmonolozy. Wciąga jak diabli i potrafi dac satysfakcję. Ktś kiedyś słusznie powiedział, że sandacz potrafi nauczyc pokory i coś w tym jest. Potrafi brac na tyle różnych sposobów, że można zwariować. Parę lat temu miałem taki rok na jednym z jezior, że sandacze nie kopały. Najpierw myslałem, że nie biorą bo wariant, że ich nie ma nie wchodził w rachubę. Popłynąłem na wode jak nieźle wiało. Nie kopią nadal. Dopiero w pewnym momencie zacząłem baczniej patrzec na szczytówkę wklejanki i wyobraź sobie taki numer. Podniesienie, opad. Podniesienie, opad. W pewnym momencie po podniesieniu, szczytówka leciutko się wyprostował i z powrotem ugięła. W dolniku żadnego nawet najmniejszego szturchnięcia. Wyciagam kopytko a tam ogonek przebity hakiem, że aż miło. I tu Cie mam pomyślałem. Kilka kolejnych rzutów i znów lekie wyprostowanie szczytówki. Przycięcie i czwóreczka. Wyciągnąłem w ten dzień jeszcze dwa w podobnej wadze i w podobnym braniu. Prawdopodobnie szły za guma, brały delikatnie do pyska i puszczały. Na szturchnięcie byś się nie doczekał a na plecionce przy takim windzie nic byś nie zauważył.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1802

Witam.
Mam pytanie dotyczące tak zwanych wklejanek.
Czy te wędki nadają się tylko do łowienia sandaczy na koguty i gumy w opadzie czy można nimi łowic inne ryby na woblery i blaszki.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Bardzo często nazywane w skrócie SEO jest kluczowym elementem reklamy w Internecie, gdyż właśnie dzięki pozycjonowaniu stron i optymalizacji możemy odnaleźć strony, jakich poszukujemy na co dzień korzystając z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie stron WWW Każdy potencjalny klient jest przez nas traktowany indywidualnie i dostosowujemy swoje usługi bezpośrednio pod potrzeby Państwa.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).