Górne menu


  Right menu

  Szukaj

  Reklama

  Ostatnie


  zalezy

  Tomasz Płonka

  Zależy jak łowisz. jak lubisz łowić. Przede wszystkim, ja bym nic nie złowił gdybym czekał aż poczuję coś na kiju. Zacinam na ruch plecionki. A na zwolnionym filmie to wyglada tak, ze: widzisz że plecionka robi ruch, napinasz mięśnie, z twojego mózgu idzie impuls do ręki i zanim dotrze, to w ręce już czuć walnięcie/pstryknięcie. Moja reakcja jednak bedzie szybsza, natychmiastowa, bo obserwuję plecionkę i przygotowuję się do zaciecia zanim pstryknie. I w tym ułamku sekundy jest tajemnica skuteczności zacinania sandaczy

  Siaty Won!
  T.P.

  Schowaj teksty   

  Powiązane z

  Spinning

  Wędkarstwo spiningowe

  Liczba wątków: 500

  Liczba listów: 1802

  Witam.
  Mam pytanie dotyczące tak zwanych wklejanek.
  Czy te wędki nadają się tylko do łowienia sandaczy na koguty i gumy w opadzie czy można nimi łowic inne ryby na woblery i blaszki.

  Początek

  Na czacie
  RSS 2.0
  E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

  Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: metki tekstylne i żakardowe Firma "Wszywka" zaprasza!

  Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).