Bzdurne uchwały

Jarosław Szczepaniak

W moim kole o mały włos nie przeszła uchwała o zmniejszenie wymiaru ochronnego okonia, który jest 15 cm. Nie dosyć, że i ten wymiar nie pasuje do wymiarów obowiązujących już w wielu innych okręgach(18 cm), to jeszcze go zmniejszyć. Szok! Jeden z działaczy był taki nadgorliwy.
Utrzymano za to w mocy przepis zezwalający na połów z łodzi od 15 maja, ze względu na gniazdowanie sandaczy - to dobry przepis.

------------------------------

"Ciężko jest lekko żyć".

Pozdrawiam. Jarek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1802

Nie jestem pewien, czy decydenci orientują się , kto o tej porze roku przebywa nad wodą. Wyjaśniam z autopsji : kłusole a obok nich wędkarze. Jedni drugich trzymają w szachu. Ale to wędkarz łowi zgodnie z prawem i najczęściej wyposażony jest w telefon z którego może zrobić użytek jeśli ma tylko trochę odwagi. I aż się chce napisać , że powinien zadzwonić nie po odpowiednie służby ale po wybranych przez "nas" szanownych członków zarządu , którzy jak się domyślam będą sobie do woli spinningować na innych wodach, przebywając tam na zaproszenie zaprzyjażnionych zarządów. Szanowni koledzy WĘDKARZE ! Jeśli macie podobne zdanie do mojego to piszcie, mówcie i apelujcie gdzie i do kogo tylko się da ,a nad wodą będzie nas więcej, co jest tożsame z mniejszą stratą zkłusowanych ryb !

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie