Right menu

Szukaj

Reklama


XYZ

Dariusz Żbikowski

Właśnie chciałem skasować te XYZ-ty ale mnie nieco ubiegłeś. Chyba je zatem zostawię. Może to dla innych będzie choć odrobinkę pouczające?
Usunę jednak jeśli tak uznacie.

Pozdrawiam,
Darek

---
Admin jest zawsze górą

Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1802

w styczniu 16 tego roku brałen udział w zamknietych zawodach o puchar przemszy . Dziwi mnie ze nigdzie o tym nie pisze. Ale powod moze byc tylko jeden obsada tych zawodow i ich nie spodziewany zwyciezca. Nie podam nazwiska zeby nie robic problemu skoro dla niektorych panów jest to takie upokarzające . Ale zycze Arturowi powodzenia w jakichs oficjalnych zawodach

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).