daiwa exceler 2500

Witam a ja cie drogi kolego zaskoczę. gdzieś 2007/08 rok kupiłem excelera 2500 wersję podobno na usa. Chodzi do tej pory bez problemu tylko jedna uwaga. Jak go kupiłem to zawsze co sezon smarowałem i przeprowadzałem konserwację.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1802

Witam i pozdrawiam.
Proszę was o pomoc. Bo sam już nie daje rady. Mianowicie chce sobie kupić jakiś fajny młynek Do dyspozycji mam ok. 400 zł. Z początku myślałem że z taką kasą to żadnego problemu nie będe miał. Ale jednak. Odwiedziłem 3 salony wędkarskie. W każdym doradzali mi co innego. Wiadomo. Chcieli się pozbyć zalegającego im na pułkach towaru. Ich doradztwo mi za wiele nie dało. Ale upatrzyłem sobie kilka ciekawych modeli. są to shimano technikum 2500 fa, spro redarc 10300 i daiwa Exceler 2500e, . Popatrzałem na Internecie , ale tam też za dużo o nich nie pisało. Zbyt duży wybór zrobił mi wodę z mózgu. Więc licze na waszą pomoc. Zazwyczaj łowie w płytkich zbiornikach na gumy z główką ok. 10g. ale zdarzają mi się wyjazdy gdzie musze użyć obrotówki 3 albo woblera wielkości 12 cm. Kij jakiego używam to shimano Speed master 10-30g. Nie chciał bym zajechać takiego młyneczka bo na drugi taki nie będzie mnie stać. Za pomoc z góry dziękuje.
pozdrawiam Jarek

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: usuwanie wilgoci łódzkie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).