Bug - 60 km od W-wy

próbowałem trochę na przepływankę ale mimo wszystko ilość rybek nie powala na kolana. najwięcej krąpi, trochę płoteczek ale dużo mniej, trafia się czasami leszczyk. sporo uklejek - można na nich potrenować - okolice Popowa Kościelnego i Kuligowa. o wiele mniej absorbująca i bardziej relaksacyjna jest drgająca szczytówka, było dużo lepiej w Popowie Kość zanim jakieś 6-7 lat temu wysoka woda porozmywała główki
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spławik

Wędkarstwo spławikowe i gruntowe

Liczba wątków: 89

Liczba listów: 244

Witam. Wybieram się nad Bug około 60 km od Warszawy, więc część rzeki już spokojnie płynącą.
Mam zamiar łowić na przepływankę, taki spokojny relaksik połączony z wstepną penetracja łowiska.
Mam kilka pytań do bardziej doświadczonych.
Jakich gatunków mogę się spodziewać na tą metodę w tej części rzeki ?
Jakich rodzajów zanęt i przynęt najlepiej użyć ?

Myślałem o zabraniu wszystkiego po trosze robaki, ser owoce i zrobieniu testów, a na zanęte troszkę kukurydzy konserwowej.
Sumy i inne wielkich rozmiarów nie są w moim zakresie zainteresowaniu Nie ten sprzęt i doświadczenie

Pozdrawiam
Tomek

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Forum wędkarskie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).