Right menu

Szukaj

Reklama


Łukasz! choć trochę pomóż!

Witaj, a gdybym cię poprosił o pomoc w kupnie spinningu i nic więcej nie powiedział - prawda, że niemozliwe jest udzielenie odpowiedzi? Napisz cos więcej a przede wszystkim: woda stojaca, kanał, rzeka (Wisła, Odra czy mniejszy ale szybszy ciurek). Niestety jak to w zyciu ogromnym wyznacznikiem jest kasa czyli ile chcesz jej wydać na feederka. Nie mówiąc już o takich drobiazgach jak transport (wolisz np 3 częściowy czy teleskop bo jeżdzisz np tramwajem o 15-tej na rybki ??? pozdrawiam
Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1187

witam wiem ze ten temat pojawiał sie juz wiele razy ale mam problem !chce kupic federa i zupełnie niewiem jakiego bedzie to moja piwrwsza wedka tego typu i niemam rozeznania a niechiał bym tez wydawac duzych pieniedzy ba najlepiej jak naj mniej bo gdyby mi sie nie spodobała ta metoda??prosze o pomoci dziekije!!

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Bardzo często nazywane w skrócie SEO jest kluczowym elementem reklamy w Internecie, gdyż właśnie dzięki pozycjonowaniu stron i optymalizacji możemy odnaleźć strony, jakich poszukujemy na co dzień korzystając z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie stron WWW Każdy potencjalny klient jest przez nas traktowany indywidualnie i dostosowujemy swoje usługi bezpośrednio pod potrzeby Państwa.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).