Right menu

Szukaj

Reklama


Jaki sprzęt dla początkującego na muchę?

Marian Wypych

Nie jest to tani sprzęt - musisz mieć taki , który nie zniechęci Cie do tej metody - kij 300 zł, sznur 50 zł, kołowrotek 100 zł, łączniki, podkład, przypony koniczne i jakieś muchy. Zależy rzecz jasna co chcesz łowić. Zoabcz na allegro albo w sklepach wędkarskich za całymi zestawami muchowymi.

http://podbi...uly-wedkarskie/ Wiele ciekawych artykułów wędkarskich

Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1187

Witajcie, mam do Was pytanie -- jaki sprzęt – w jakiej cenie jest średniej klasy sprzęt wędkarski do łowienia na metodę na muchę? Będę wdzięczny za pomoc, dopiero będę zaczynał łowić ta metodą.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Systemy zarządzania relacjami z klientami CRM Odoo Od kilku już lat wdrażamy różne wersje tego systemu, także w wersji typu Enterprise

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).