początki z muchą

Wojciech Łęcki

Witam.
Na początek to odsyłam cie do moich artykułów, które może cię naprowadzą na właściwą drogę. Gorąco polecam.
http://pogaw...rticle&sid=2046 jest tego pięć części. Powinieneś znaleźć tam wszystko co potrzeba.
Co do sprzętu dla początkującego to tak naprawdę nie jest prosta sprawa. Poleman już tak idąc po nazwach to muchówkę w klasie #5 AFTM nie za droga np. firmy Dragon. Co do innego sprzętu to najlepiej skorzystać z używanego , ale dobrej klasy. I tu odsyłam na stronę www. flyfishing.pl do komisu.

Lecek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1187

Witajcie, mam do Was pytanie -- jaki sprzęt – w jakiej cenie jest średniej klasy sprzęt wędkarski do łowienia na metodę na muchę? Będę wdzięczny za pomoc, dopiero będę zaczynał łowić ta metodą.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Darmowy ERP i CRM - Odoo - dawny OpenERP

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).