Zdecydowanie Konger

Tomek Smak

Oczywiście, że Tango. I nie są to bardzo delikatne kije. Jeśki masz dobrze wyregulowany kołowrotek to jesteś w stanie wyciągnąć prawie każdą rybę. Wiem, bo mam i sobie bardzo chwalę.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1186

Bardzo prosze o opinie na temat wedziska Jaxon Odeon Micron 210. Mianowicie czy warto ja zakupic, czy wytrzyma walke z wieksza rybka itd. Mam zamiar lowic w dunajcu klenie, jazie, okonie i moze trafic sie brzana i bolen. Prosilbym rowniez o informacje na temat wedziska Konger World Champion Tango 240. Z gory dziekuje za okazana pomoc. Pozdrawiam

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Wdrożenia OpenERP

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).