Kij na szczupaka

Zdecydowanie St.Croix, najlepsza firma produkująca wędki z tych które wymieniłeś. Jak masz coś koło 600pln to możesz też sobie złożyć na zamówienie coś na blanku Batsona, a wyniesie cie to coś koło 600-700zł.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1186

Witam serdecznie, planuje zakup kija o długości około 2,7 m i c.w około 10-30g. Wędziska tego chcę używać głównie do połowu szczupaka. Wybrałem sobie 3 kije, które chodzą mi po głowie: (St.Croix Avid Salmon & Steelhead 2,75 10-35, Shimano SpeedMaster Spinning 2,7m 10-30g i HM80 Easy Rider 2.75m 7-25g). Nie ukrywam, że z powodu na cenę do HM80 jest mi najdalej. Shimano mam i mogę powiedzieć, że bez rewelacji, ale to nowy model i nie wiem czy ktoś już nim wędkował, natomiast wędzisk St.Croix nie używałem. Jeżeli możecie podzielić się swoimi opiniami na temat tego sprzętu albo polecić coś innego będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Blog o wszystkim maam.pl

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).