Right menu

Szukaj

Reklama


Kołowrotek Mikado - dobry i tani???

Zwróć również uwagę na odpowiednią wielkość kołowrotka.Czy będziesz go używał tylko do lekkiego łowienia? Jeśli kupisz niewielki model i będziesz go wykorzystywał do cięższego łowienia szybko go zniszczysz lub dobrowadzisz do stanu wysokiego zużycia. Pisze o tym , bo swego czasu sam popełniłem taki błąd. Większość dostepnych na rynku kołowrotków jest dobrych, niestety częste przeciążenie, zaniechanie czyszczenia po każdym łowieniu, nieustawianie hamulca po skończonym łowieniu w pozycji zero, sumuje się na stosunkowa krótką żywotność każdego kołowrotka.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1187

Witam. Chcę kupić kołowrotek spinningowy, który będzie mi służył do łowienia paprochami i małymi błystkami. Nie mogę wydać wiele (ok. 150 zł). Czy kołowrotek Mikado Bluebird 0510 FD (142 zł w internecie) to dobry wybór? Wie ktoś, ile on waży i czy nada się do najczulszych wklejanek? Dzięki za ewentualne rady. Pozdrawiam.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).