Right menu


Mikado?

Witam.
Kołowrotek Mikado??Raczerj odradzam.Ja i mój znajomy mamy złe doswiadczenia z tymi kołowrotkami. Zbraku kasy (a będąc potrzebujący pilnie )kupiłem Jaxon ULTRA LT100=słuzył mi caly sezon do paproszków,jego zaletą była mini waga i doskonaly chamulec.ale to był środek zastępczy.Teraz mam SHIMANO model 1000.Do paprochów w sam raz.W zależnosci od posiadanej kasy możesz wybrać model z większą lub mniejszą ilością łożysk.Teraz shimano są na przeciętną kieszeń=za 150pln kupisz dobry młynek.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1187

Witam. Chcę kupić kołowrotek spinningowy, który będzie mi służył do łowienia paprochami i małymi błystkami. Nie mogę wydać wiele (ok. 150 zł). Czy kołowrotek Mikado Bluebird 0510 FD (142 zł w internecie) to dobry wybór? Wie ktoś, ile on waży i czy nada się do najczulszych wklejanek? Dzięki za ewentualne rady. Pozdrawiam.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a wszczegołności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).