Right menu

Szukaj

Reklama


Mikado ?!

nie kupuj kolowrotka mikado , zakup sobie innego , ja zakupilem ostatnio TEAM DRAGONA 630i i jest rewelacyjny , mocna konstrukcja itd...
Za 150 zloty to bym sobie zakupil jakiegos mlynka SPRO www.spinn.pl
Mikado zostaw w spokoju bo dla mnie ta firma to jedna z najgorszych / TYLE\
Pozdrawiam
PP
Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1187

Witam. Chcę kupić kołowrotek spinningowy, który będzie mi służył do łowienia paprochami i małymi błystkami. Nie mogę wydać wiele (ok. 150 zł). Czy kołowrotek Mikado Bluebird 0510 FD (142 zł w internecie) to dobry wybór? Wie ktoś, ile on waży i czy nada się do najczulszych wklejanek? Dzięki za ewentualne rady. Pozdrawiam.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: eZPublish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).