quantum

Mario Przybysz

Kolega kupil Energy w zeszlym roku i z nim sie nie rozstaje, jest tak zadowolony ze ostatnio jak bylismy razem na zakupach gdzie ja kupowalem sobie okume Inspire i Daiwa Laguna to on nawet nie chcial ich dotknac, odrazu wziol sobie Catalista PTi. Na moim zdjeciu jest troc jeziorowa lowilismy wtedy razem ja uzywalem Capricorna a on Energy PTi. Osobiscie widzialem jak on sie sprawuje na wodzie i uwazam ze jest to fantastyczny kolowrotek.

Mario z Ontario
Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1187

Proszę o opinie szanownych kolegów,którzy używają tego młynka i mogą się podzielić swomi odczuciami. W grę wchodzą również wyższe modele Quantuma np. Energy,Boca czy też Cabo. Planuje zakup za oceanem kolejnego kręciołka do średnio ciężkiego spinningu i chciałbym wybrać coś sprawdzonego. Z góry wszystkim dziękuje i pozdrawiam - Robert.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Hydroizolacja - Izolacje fundamentów

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).