Right menu

Szukaj

Reklama


Dzięki za info, szukam ...

sklepów sprzedających produkty firmy Hodgman. Mam zamiar prosić znajomego o zakup i przywiezienie (będzie w Polsce w sierpniu) woderów neoprenowych tej firmy, ale takich z kaloszami (bootfoot waders) model Caster # 13410. I przeglądając sklepy internetowe w Kanadzie większość z nich oferuje śpiochy (stockingfoot) neoprenowe Hodgman + buty. Mi takie nie odpowiadają bo brodzę jesienią po rozlewiskach i starorzeczach Wisły, dość zamulonych i do tego nadają się raczej nepreny z kaloszami, ze zwykłą gumową podeszwą. Stąd pytanie, prośba. Czy i gdzie w Toronto można ewentualnie coś takiego kupić? Jeżeli nie Hodgman, to może polecisz coś innego, kanadyjskiego tego typu (neopren 3,5 - 4mm) ale w rozsądnej cenie (Bare?). Hodgmany Caster można kupić za jakieś 90-100 dolarów amerykańskich, i taki przedział cenowy mnie interesuje.

Pozdrawiam Kanadę

Darek Siwerd
Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1187

Witam,
prosze o informacje dotyczace zakupu sprzetu w sklepach
wysylkowych w USA. Ile kosztuje przesylka np. kolowrotka
lub wedki do Polski oraz jakie jest clo na sprzet.

Z gory dziekuje
Pozdrawiam
Jacek Szeliga

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).