kij- preferencje wędkarza

Tomasz Płonka

To zalezy jaką długością wolisz łowić i jaka ci pasuje akcja kija do rzutów, zacinania itd. Jak ci uchwyt pasuje. Ja bym kija na rzeki 2,6 m nie kupował chyba że łowisz z łodzi. Ja taki "rzeczny" mam 10-28g zwykłego Dragona za 400zł i zupełnie starcza. Tylko że ja kupowałem gdy jeszcze włókno węglowe nie było tak drogie jak dziś. A dziś producenci by utrzymać cenę kija oszczędzają na materiale. Sprawdź to wydając 1000zł....
Piszę co mam, ale i u mnie wedki leżą sobie spokojnie na strychu bo już nie łowię ryb prócz sporadycznych wypadów z muchą albo oczekując na wyjazd zagraniczny. Aha, wybieram się jeszcze na spacer nad drawę i w sumie wszystko jedno co tam wezmę i tak nie ma ryb. Jak wszędzie.
Pozdro

Siaty Won!
T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1186

Witam serdecznie kolegów. Mam lekki dylemat. Zainteresowany jestem kupnem jednej z wymienionych w temacie wędek. St.Croix Avid AVS86MHF2 lub Gloomis STR 1025S GL3.
Avida miałem więc co nieco wiem o tej wędce , natomiast chciałbym dowiedzieć się coś na temat GLoomisa. Może ktoś miał do czynienia z oboma wędkami i mógłby mi coś podpowiedzieć. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam Adam

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudowac w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).