Posłuchaj ...

Adam ! Najlepiej byłoby spytać sie ryb ! Tyle, że po pierwsze głosu nie mają, a po drugie - po prostu u nas, tzn. w Polsce już prawie ich nie ma ! Jeżeli jesteś wyczynowcem to Ci nie podpowiem, bo nie czuję się na siłach, jeżeli jestes nowicjuszem to mam receptę ! Centrala rybna, albo granat zaczepny. Pierwsza oferta nie gwarantuje jakości /mrożonki/, druga jest karalna, ale nikogo to w Polsce nie interesuje więc wal śmiało. Parę kilo się roztrzasnie, ale drugie tyle niedobitków wypłynie na powierzchnię tak jak po chlebie z kwasem bornym. Pewnie nic już nie zostanie, ale kto by się tym przejmował ... Nawet producenci wędek nie są zainteresowani ilością potencjalnych ofiar ich wyjątkowego sprzętu. Teraz ofiarami stają się niczego nie świadomi nabywcy Wiem, że bluźnie ! Wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy próbują z ta patologią walczyć i jak najbardziej jestem po ich stronie. Póki co , kilkanaście rasowych patyków podpiera ścianę i powoli odchodzi w zapomnienie...
Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1187

Witam serdecznie kolegów. Mam lekki dylemat. Zainteresowany jestem kupnem jednej z wymienionych w temacie wędek. St.Croix Avid AVS86MHF2 lub Gloomis STR 1025S GL3.
Avida miałem więc co nieco wiem o tej wędce , natomiast chciałbym dowiedzieć się coś na temat GLoomisa. Może ktoś miał do czynienia z oboma wędkami i mógłby mi coś podpowiedzieć. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam Adam

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: eZ Publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).