wędka na szczupaka

cześć Marcin.
Trochę enigmatyczne twoje zapytanie. Napisz na jaką wodę szukasz tego kijka. Czym będziesz rzucał. Z brzegu czy łajby. Czy tylko te trzy przez Ciebie wymienione kije wchodzą w rachubę czy coś innego też .. a jak tak to jaki przedział cenowy?
Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1186

Witam, chciałbym kupić wędzisko typowo na szczupaka. Jakie wędzisko waszym zdaniem byłoby najlepsze z tych trzech? Jestem początkujący i chciałbym coś aby przy wyrzucie miało akcję szczytową a przy holu paraboliczną.
Tiger Cross Maxx 240 M 10-30g
Shimano Vengeance AX Spinning 240M 10-30g
Shimano Catana Spinn CX240 M 10-30g

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany link. Jest co pooglądać! Każdy hobbysta wędkarz winien być raczej zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).