Right menu


re:Lofoty

Wydaje mi się kolego że ocenianie ludzi poprzez zawartość ich portfeli jest wysoce nie na miejscu.Naszym zdaniem można zorganizować fantastyczną wyprawę bez angażowania wielkich środków-do dzisiaj wspominamy nasz zeszłoroczny wyjazd za naprawdę nieduże pieniądze.
Gdyby nie splot niekorzystnych okoliczności w tym roku nie było by żadnych problemów z transportem i wyjazd jak poprzedni na pewno by się udał.Teraz mamy tylko nadzieję że uda się jeszcze coś zorganizować.Jeżeli chcesz wyjazdu z full wypasem proponuję wyjazd z Eventurem na Kostarykę,czy gdzieś tam, za jedyne 15 tyś złotych/tydzień.Myśmy za 2 tygodnie fantastycznej zabawy na Lofotach zapłacili łącznie z żarełkiem,kosztami transportu,promowaniem itp.po niecałe 3 tyś złotych i uważamy że były to warunki dla białych ludzi.Niestety mamy inne poglądy co do tego na czym polega turystyka wędkarska,dla ciebie im drożej tym lepiej,dla nas najważniejsze z kim się jedzie-a najlepiej z ludzmi podzielającymi nasze zdanie.
Pozdrawiam grzegorz1104
PS:
W busie były rozkładane siedzenia tak że można było wygodnie leżeć.

grzegorz1104

Schowaj teksty   

Powiązane z

Turystyka

Turystyka, wyprawy, wakacje, wypoczynek, fotografia i wszelkie inne tematy wiążące się w jakikolwiek sposób z wodą.

Liczba wątków: 139

Liczba listów: 298

szukam 6-go do ekipy na lofoty,warunek-musisz mieć odpowiedniego busa,ponieważ nasz driver wycofał się nagle a zaliczki wpłacone

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Wędkarskie stowarzyszenie o ideach nieco odmiennych od promowanych przez PZW. Szczególnie uważnie przeczytaj zatem nagłówek tej strony: Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów . Szybko zrozumiesz różnicę i kto wie, może się do niego przyłączysz.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).