Right menu

Szukaj

Reklama


zazdrosnik jestem

I nie chodzi mi o rybe ( choc ta warta jest gratulacji ) tylko o czas spedzony nad woda.
Trzy dni na d woda i do tego taka rybka, SZCZESCIARZ z Ciebie.
Czy tylko ja mam pod gorke ... ((
Tomek.

tomaszek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Ciągle czegoś szukam

Mój nowy rekord padł w sobotę ok. 23. Od piątku wieczór do niedzieli rano (z przerwami na zajęcia kulturalno-towarzyskie) polowaliśmy w 3 na sandacze. Padło w sumie kilka sztuk (7)ale większość ledwo wymiarowych. Przez cały łikend tylko dwa (55 i 61) straciły życie. W sobotę wieczór w trupka na moim kiju uderzył sum. Na szczęście wybrał solidniejszy zestaw (liczyliśmy się z sumami) i po jakichś 40 minutach dociągnąlem go na płytką wodą. Na brzeg wyniosłem go na rękach i po zmierzeniu i kolejnych 20 minutach reanimacji wrócił do wody.
Miał równo 156 cm.
Łowiliśmy w Zalewie Sulejowskim ale miejsca nie podam cobym mógł tam jeszcze wrócić. Jest to pierwsza konkretna ryba w tym roku i od razu z wyższej półki

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Tygodnik Wędkarski - pierwszy, bezpłatny, internetowy Tygodnik Wędkarski wydawany przez wydawcę: Krokus Sp. z o.o, adresowany do wszystkich zainteresowanych tym hobby. Pierwsze wydanie ukazało się już w roku 1999.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).