Right menu

Szukaj

Reklama


Naszywki i koszulki!

Dariusz Żbikowski

Sorki, walcząc z nowym serwerem dla RO nie miałem czasu odpowiedzieć. Poprawiam się zatem dziś.

Graficzne logo RO już istnieje od dłuższego czasu - również jego wersja elektroniczna, patrz:
http://www.f.../rybie-oko-logo

Wyprodukowano kiedyś również sporo koszulek z logo. Zasada była prosta. Każdemu autorowi publikującemu na RO koszulka z logiem RO (o ile tylko znajdzie się jeszcze jego rozmiar) należy się gratis. Do dizś zasady nie zmieniono, choć koszulek już trochę mnie i trudniej dobrać kolor i rozmiar.

patrz:
http://zbik....-kawa-z-mlekiem
http://zbik....ka-ciemne-khaki


PS. Swego czasu zrobiliśmy kalkulację opłacalności produkcji loga jako haftowanej naszywki. W efekcie wybraliśmy jednak wariant koszulek.

PS1. Koszulka należy Ci się zgodnie z powyższymi zasadami. Podaj swój rozmiar. Jeśli coś dopasujemy to podaj także adres do wysyłki

Pozdrawiam,
Darek

---
Admin jest zawsze górą

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Wzorem innych towarzystw i portali skupiających fajnych ludzi zarażonych wędkarstwem chciałem zaproponować stworzenie naszywek z logiem RO. Potrzeba tylko wzoru graficznego w formie elektronicznej i można działać. Sam chętnie bym sobie na kamizelce naszył coś takiego. Niektórzy są tutaj bardzo długo i na pewno w jakimś stopniu identyfikują się z tym miejscem - naszywka byłaby fajną sprawą. Sam chciałbym taką mieć Co Wy na to?
PozdRO

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Wszywki i metki odzieżowe pragnie zinteresować swą oferta metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).