Evie!

...mam

Tylko bez jaj!!!
Kuknąłem sobie w miniony rok i nie dziwię się, że inni wymiękli: "zajechaliście " towarzystwo rymujące ;-(
Toż i największym wulkanom kiedyś się lawa kończy, a u Was to wyglądało jak permanentna erupcja.
Może byśta udostępnili adres tego dilera od "rymoviagry"? To byśwa se zrobili orgieja na HP )

"Pomruczałem" lekko na HP i na razie hwatit.
Baziowe całusy, Waldek

Strzałeczka!
Kanciorek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2069

Liczba listów: 8432

Szacowne Towarzystwo! Zwróciliśmy sie do wszystkich, którym los Zębatych leży na sercu z apelem o amnestię , bo tarło jeszcze trwa. Pisałam o tym w imieniu własnym i młodziezy w rubyce "Znad wody". Na apel odpowiedział tylko Waldek Kalita. Dziękujemy! czy innym los szczupaków leży wyłącznie na wątrobie i służy wylewaniu żółci w postach? Przeczytajcie nasz apel i dołączcie do nas.
Że kolejnebicie piany- ktoś może powie? Trudno.Tyle jej tu już nabiliśmy, że można by mega- cukiernię otworzyć ( lub megapralnię- co kto lubi). Nie zależy nam tylko na pustych słowach, na deklaracjach bez pokrycia. Niech na apel odpowie ten, kto rzeczywiście gotów jest do "zimnej Zośki" dać Zębatym amnestię.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Forum

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).