Right menu

Szukaj

Reklama


kogut a mucha

Tomasz Płonka

Bo to przeważnie łowcy rybiego drobiazgu i teoretycy, gówno się na wędkowaniu znający, sterowani przez tych, którzy winę za brak ryb próbują zepchnąć na wszystko oprócz PZW.

Siaty Won!
T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

na prośbę Wojtka ( ja się podpisuję 2 rękami)

Zwracam się z prośbą do całego środowiska spinningowego, aby poparły nasz apel dotyczący uchylenia przez Zarząd Okręgu PZW w Katowicach podjętej uchwały o całkowitym zakazie łowienia na wodach okręgu na koguty uzbrojone w więcej niż jeden hak. Ta bezprecedensowa uchwała została podjęta głosami ludzi, którzy nigdy na koguty nie łowili, traktując wspomnianą przynętę jako narzędzie kłusownicze. Do apelu dołączyło już kilkaset osób, firm produkcyjnych, sklepów stacjonarnych i internetowych, przedstawiciele klubów spinningowych z kraju i nie tylko. Prosimy zatem o swój głos polegający na wysłaniu na skrzynkę pocztową okręgu Katowickiego zapytania o treści:

"W związku z podjętą uchwałą ZO w sprawie zakazu łowienia na koguty uzbrojone w więcej niż jeden hak na wodach okręgu, prosimy o wyczerpujące uzasadnienie takiej decyzji, która w moich/naszych oczach nie wnosi niczego dobrego, nie chroni ani łowisk ani żadnej populacji ryb i wydaje się być efektem daleko idącego nieporozumienia wynikającego z lakonicznej wiedzy na temat spornej przynęty."

Wiadomość proszę przesłać na adres mailowy : sekretariat@pzw.com.pl

A odbiorcę proszę wpisać: Mirosław Iwański Prezes Okręgu PZW Katowice. Proszę też o podpisanie wiadomości swoim imieniem i nazwiskiem.

Dziękuję za każdy głos i poświęcony czas. W miarę możliwości proszę też o rozesłanie tej wiadomości do swoich znajomych wędkarzy, których pomoc z pewnością będzie dla nas cenna.

Pozdrawiam

Wojciech Krzyszczyk

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Tygodnik Wędkarski

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).