Matek!

Ze dwa tygodnie temu napisałam na Forum, że tu jest zastój, że nic sie nie dzieje, chyba, że pyskówki, że RO zamiera. Napisałam, bo chciałam sprowokować do ruchu, do dyskusji, do konkretnych ustaleń. I co ? I nic! !!! Nawet jednej odpowiedzi.
Konkurs jest i trwa cały czas. Ale co z tego? Artykuły konkursowe są najczęściej zepchnięte przez archiwalia do poziomu tytułów w dole strony ( na co zwracałąm Darkowi uwagę!) i nikt ich nie czyta a ci, co czytają- nie oceniają. Tym samym idea konkursu bierze w łeb. Zobacz, jak działa chat. Nikogo nie ma! A jak się już ktoś zaplącze to jest jak samotny biały żagiel- wkoło cisza i martwe morze.Zobacz jak działa chat na WCWI. Nie wykorzystujemy mozliwości naszego portalu.
Czajniki czekają? OK! Ale może chociaż niech skomentuja, ocenią- w końcu to także dla nich piszemy.
Tymczasem część ocen to zwykła, plugawa podjazdówka uprawiana przez osobniki wątpliwej moralności. Na szczęście tylko część. Matek, chętnie coś napiszę - ale dla kogo, po co? Żeby nowy tekst lądował w dole strony? ( może trzeba dać Darkowi czas na przeniesienie archiwaliów- tylko po kie licho w tym samym czasie ogłaszać konkurs?) Albo żeby ktoś mnie poniżał prostackim komentarzem? Gdzieś zginął dobry duch RO: wzajemna sympatia- mimo różnicy zdań, szacunek, życzliwość, tolerancja. Zrobiła się cisza, jałowa, smutna.... Szkoda. Zaglądam tu codziennie, czasem nawet po kilka razy. RO jest cząstką mojej codzienności. Ale nie może zostać tak, jak jest. Wystarczy, że "wyłączy się " 10 -15 osób "napędzających" a już portal umiera. A podobno jest nas tu legion!?!?!? Darek kiedyś mówił o tysiącach?
Poprawiamy techniczą i marketingową stronę - OK. Ale co z tego? Za tym nie poszła aktywnośc, ilośc nowych materiałów, debaty.... Po nowemu jakby ... zacichło, czy jak?. Powstaje pytanie: czy warto było? I dużo ważniejsze: czy warto jest, czy warto będzie?
Pozdrawiam -Ewa

Ewa Łodź

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2069

Liczba listów: 8432

Mateusz Sławiński

Hmmm... Gdy nie ma akurat na RO żadnego konkursu literackiego to jakoś cicho tu jest. Smutne to troszkę. W tym tygodniu np. zaglądałem tu na chwilkę codziennie i pojawiło się tylko kilka komentarzy, dowcip i dwa teksty w HP.
Choć sporo mówiło się już o tym, że niektórzy się wypalili, inni nie mają chęci, jeszcze inny ludek coś innego itd. itp. Jednak te osoby, którym się nie chce (ankieta była) zapewne chciałyby coś przeczytać a czekają aż inny skrobnie w klawiaturkę... typowe polskie podejście do tematu.
Wreszcie czy tylko pieniądze mogą zmobilizować nas do działania?
Ja ostatnimi czasy mało mam czasu ze względu na naukę, lecz jakoś kilka chwil udało mi się wygospodarować na napisanie krótkiego tekstu.
Pozdrawiam - Mateusz

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Wszywki Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).