Przynęty

Wojciech Łęcki

Myślę kolego,że trochę przesadziłeś w temacie min podrobionych cykad. Choćby tu w sklepie rybiego oka są bardzo przyzwoite, autorskie i całkowicie autentyczne cykady. Po co wozić drewno do lasu. Po za ty nie wiadomo czy tato córki wędkarza na to łowi Przynęt ci u nas dostatek a i ceny przyzwoite.
http://sklep...okutycki_cykady
Muszę cię zmartwić i sprowadzić na ziemię. Mocno się rozczarujesz łowiąc na cykady w przeciętnej polskiej rzece.
Uważam nadal ,że jeśli już coś przywieź to właśnie coś co u nas jest naprawdę drogie lub nie ma wcale.

Lecek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Prosze o porade - przyjezdzam do Polski z USA i chcialabym przywiezc ojcu jakis prezent. Jest odlat zapalonym wedkarzem, szczegolnie lubi spinning, uczestniczy w zawodach. Czy jest cos czego w Polsce nie ma a tu jest, jakas nowosc, cos ciekawego. Do max $100. Z gory dziekuje!

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Wszywki, metki, etykiety - szeroka oferta. Zobacz: Etykiety odzieżowe

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).