Right menu

Szukaj

Reklama


Popieram- ciuchy na prezent

Tomasz Płonka

Przecież kobitki najlepiej się znają na ciuchach, to najlepiej sobie z tym poradzi. Ja osobiście o wiele bardziej wolę od małżonki dostać ciepłe oddychające skarpety czy jakąś oddychającą bieliznę, niż kolejny wobler, który ona kupi sugerując się wyglądem
A jest tyle tego - koszulki, polary, czapeczki, rękawiczki neoprenowe, skarpetetki, .......

Siaty Won!
T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Prosze o porade - przyjezdzam do Polski z USA i chcialabym przywiezc ojcu jakis prezent. Jest odlat zapalonym wedkarzem, szczegolnie lubi spinning, uczestniczy w zawodach. Czy jest cos czego w Polsce nie ma a tu jest, jakas nowosc, cos ciekawego. Do max $100. Z gory dziekuje!

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Świat Druku - ciekawe linki

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).