Right menu


Cześć Hanysa

Ryszard Siejakowski

W jednej z książek o Wiedźminie, Andrzej Sapkowski napisał coś się kończy coś się zaczyna. Na RO coś się skończyło a następcy nie dorośli. Wędkarstwo w Polsce pada na pysk, bo raczej trudno łowić ryby, których nie ma. Sklepy wędkarskie plajtują, bo wędkarze nie kupują, bo po co. O czym mają pisać następcy, jak większość wyjazdów na ryby, to kompletna klapa. Jest taki program TV, FOKUS, na którym prezentowane są wędkarskie filmiki, produkcji polskiej. I jest pewna prawidłowość w tych filmikach, że ryby są na filmach ze Szwecji, Norwegii, Hiszpanii, Rosji. Jak jest film zrealizowany w polskich plenerach, to albo wcale nie brały albo brały bardzo słabo. I to jest puenta, do tego co napisałem powyżej.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Tomasz Płonka

Chciałem pozdrowić wszystkich tych, których nie mam w znajomych na fejsie, a z którymi wyprawialiśmy tu cuda na portalu 10-15 lat temu...
Mam nadzieję cieszycie sie dobrym zdrowiem.
Specjalne pozdrówka dla kolegów z byłego SWI.

Pyrsk!
T.P.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Wszywki i metki odzieżowe Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).