Cześć Hanysa

Ryszard Siejakowski

W jednej z książek o Wiedźminie, Andrzej Sapkowski napisał coś się kończy coś się zaczyna. Na RO coś się skończyło a następcy nie dorośli. Wędkarstwo w Polsce pada na pysk, bo raczej trudno łowić ryby, których nie ma. Sklepy wędkarskie plajtują, bo wędkarze nie kupują, bo po co. O czym mają pisać następcy, jak większość wyjazdów na ryby, to kompletna klapa. Jest taki program TV, FOKUS, na którym prezentowane są wędkarskie filmiki, produkcji polskiej. I jest pewna prawidłowość w tych filmikach, że ryby są na filmach ze Szwecji, Norwegii, Hiszpanii, Rosji. Jak jest film zrealizowany w polskich plenerach, to albo wcale nie brały albo brały bardzo słabo. I to jest puenta, do tego co napisałem powyżej.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8434

Tomasz Płonka

Chciałem pozdrowić wszystkich tych, których nie mam w znajomych na fejsie, a z którymi wyprawialiśmy tu cuda na portalu 10-15 lat temu...
Mam nadzieję cieszycie sie dobrym zdrowiem.
Specjalne pozdrówka dla kolegów z byłego SWI.

Pyrsk!
T.P.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a wszczegołności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).