Right menu


Pozdrówka

Wojciech Łęcki

Jedynie mogę się dołączyć do pozdrowień Tomka jak i smutnego komentarza Rycha. Mało się dzieje. bo nie ma o czym pisać. Dodatkowo razem z mizerią nad wodą i w wodzie ponownie górę biorą stare przyzwyczajenia i powroty do zaszłych przyzwyczajeń i mentalności. Odzwierciedleniem tego jest choćby pokaz trofeów zamieszczonych w galerii,świadczących o możliwościach i kulturze wędkarskiej. Choć na Feysie miałem podobną dyskusję z wędkarzem będącym mentalnie w życiu i praktyce wędkarskiej w poprzedniej epoce. Ręce opadają. Jednak nadal będę się starał zmieniać rzeczywistość i nieść kaganek oświaty. Choć czasami mam wrażenie, że jedynym wyjściem może być tylko wzięcie pały i lać.

Pozdrawiam

Lecek

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Tomasz Płonka

Chciałem pozdrowić wszystkich tych, których nie mam w znajomych na fejsie, a z którymi wyprawialiśmy tu cuda na portalu 10-15 lat temu...
Mam nadzieję cieszycie sie dobrym zdrowiem.
Specjalne pozdrówka dla kolegów z byłego SWI.

Pyrsk!
T.P.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Forum wędkarskie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).