chyba tak...

Sądząc z opisu to byłem ja. Spływałem w tamtą sobote z Różana do Orłowa - ale żałuję... prawdziwe żniwa będą dopiero za kilka tygodni.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Czy byłes w poprzedni weekend na rybach?
Łowilem w sobote na prawym brzegu tuz za mostem w Rozanie na drgajace szczytowki i chyba Cie widzialem, lampilem sie przez lornete.
Widzialem na drugim brzegu od strony lasu jak ktos przyjechal takim duzym, czarnym, terenowym samochodem z łodka na dachu. Zwodowal ja i popłynal w doł rzeki.To byles Ty? Samochod prowadzila taka ladna, wysoka blondynka.
To Ty Arku? Bo mialbym kilka pytan.

Michal

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).