Wzorcowo

Tomasz Płonka

Witam. Przejrzałem stronę okręgu, żeby sobie poczytać o Waszych wodach wzorcowo zagospodarowanych. Macie tam 14 łowisk o łącznej powierzchni 110ha. To parę kałuż, moje koło ma 2 razy więcej wody niż wasz okręg.
W wykazie wód nie znalazłem zbiornika w Solinie. Podobno to wasz okręg, ale zbiornik niereklamowany. Jesli jest tak wzorcowo zagospodarowany, to chyba powinienem tam pojechać i łowić 20-30 sandaczy dziennie. No bo takie są NORMALNE wyniki DOBREGO wędkarza w dobrze zagospodarowanej wodzie, a nie 2 szt wyjęte po całym dniu spinningowania. A może wezmę kolegów z jerkami i pojedziemy na szczupaki? Pewnie złowimy po 20-30 szczupaków, z czego jakaś metróweczka powinna być do sfotografowania. To przecież wzorcowo zagospodarowana woda.
Jeśli mi udowodnisz, że takie wyniki osiągają wędkarze na waszych wodach to wtedy okręg Krosno będzie wzorcowy. A na razie to chyba tak nie jest.

Siaty Won!
T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Drogi panie na Sanie ryby nie wzieły się znikąd. To dzięki ciężkiej pracy oddanych swojej pasji ludzi. Czas wreszcie uwierzyć, że Okręg PZW Krosno funkcjonuje wzorcowo i proszę nie szukać tam dziur bo ich pan nie znajdzie. Lepiej zająć się własnym podwórkiem gdzie jeszcze jest wiele do zrobienia.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Metki i wszywki odzieżowe pragnie zinteresować swą ofertą metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne, zainteresowane niskimi nakładami.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).