Różnice

Tomasz Płonka

Dalej nie mam odpowiedzi na czym polega ta wzorowość okręgu Krosno, a wolałbym usłyszeć to od wędkarza - jakie ma wyniki - a nie od działacza. Tylko po ilości ryb w wodach i dobrych wynikach wędkarzy przez kilka lat można stwierdzić że warto łowić w tym okręgu, warto tam jeździć kupę kilometrów. Wyjazd 300km żeby złowić jakiegoś krótkiego pstrążka, karpika w stawie czy 2 sandacze za cały dzień pływania to bezsens. Jesli twierdzisz że te wody są WZOROWO zagospodarowane, to może napisz jakie masz wyniki. Tak jak pisałem, wzorowo to jest 20 sandaczy czy szczupaków dziennie na Solinie. łowisz tam tyle ryb? Czy są codzienne kontrole strażników? Czy wyeliminowano kłusownictwo i mięsiarstwo? Raczej nie, bo już by cała Polska tam jeździła.
O jakich więc wzorcach mowa? O łowisku San? A co z resztą wód? Też są specami? Codzienne kontrole i ryby dużo?
Każdy głupi potrafi zrobić wodę za 70zł dziennie. Żadna sztuka. A to że się komuś chce - ok. Bardzo fajnie.
Co do Bystrzycy, to przecież jest to rzeczka przy mieście. Ryby z tej rzeczki zjedliście dawno i ile by nie wpuścić tyle wyląduje na patelni. O ile wiem to komisja przy ZO Lublin ma od dawna dobre pomysły na wody, tylko że trudno się przebić przez beton i braki finansowe na wody pstrągowe. Przyjedź na rzeki Jurajskie - zobaczysz dopiero co to jest pustynia. Nie tylko Błędowska

Siaty Won!
T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8434

Drogi panie na Sanie ryby nie wzieły się znikąd. To dzięki ciężkiej pracy oddanych swojej pasji ludzi. Czas wreszcie uwierzyć, że Okręg PZW Krosno funkcjonuje wzorcowo i proszę nie szukać tam dziur bo ich pan nie znajdzie. Lepiej zająć się własnym podwórkiem gdzie jeszcze jest wiele do zrobienia.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Archiwlane strony wędkarskie "Rybiego Oka". Wędkarstwo - archiwum Cały szereg informacji i artykułów o wędkarskim hobby. Jest co czytać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).