Wzorcowo

Właśnie do tego zmierzałem "rzeki jurajskie są puste". Tym się zajmijmy. A co do Krośnieńskich wód to raczej łowię na wodach górskich a na nizinnych nie więc oceniać mogę gospodarkę na wodach ryb łososiowatych. Porównanie mam dość dobre bo łowiłem w tym roku na Dunajcu i Sole Bystrzycy, Wieprzu...Konkretnie to przez tydzień wędkowania na Sanie złowiłem około stu lipieni jakieś pięćdziesiąt pstrągów (w tym takiego 57 cm) wszystkie wypuściłem i Głowacicę 93cm. Niemal każdego dnia byłem kontrolowany. Poza tym znam pracę kolegów z Krosna, której to efektem jest rybna woda dla nas. I to za niewielkie pieniądze 120 zł roczna opłata. Więc jest to przynajmniej dla mnie dowód, że można tworzyć fantastyczne łowiska w polskich warunkach i to jest właśnie WZORCOWA gospodarka. Na, którą składa się bardzo wiele czynników nie tylko ochrona i zarybienia.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8434

Drogi panie na Sanie ryby nie wzieły się znikąd. To dzięki ciężkiej pracy oddanych swojej pasji ludzi. Czas wreszcie uwierzyć, że Okręg PZW Krosno funkcjonuje wzorcowo i proszę nie szukać tam dziur bo ich pan nie znajdzie. Lepiej zająć się własnym podwórkiem gdzie jeszcze jest wiele do zrobienia.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Nazwiska Żbikowski i Żbikowska przewijają się często na naszych stronach i są ściśle związane z naszymi firmami. Najlepiej odwiedzić tę stronę: Żbikowska aby zrozumieć dlaczego.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).