Right menu

Szukaj

Reklama

Komentarze


Kupuję

Tomasz Płonka

Natychmiast biorę tydzień urlopu, kupuję licencję za 120 zł , nawet tą utrudniającą łowienie dużych ryb muchówkę i jadę złowić 50 pstrągów (w tym 50-ka) i 100 lipieni. Tylko nie wiem gdzie za 120 zł tyle złowię. Z tego co słyszałem to dniówka kosztuje 50zł na łowisku specjalnym, na który nie mam najmniejszego zamiaru nigdy zawitać. Poza specem o ile wiem nie ma takiej wody w Polsce, gdzie można mieć takie wyniki. Nie kapuję więc o co chodzi z tymi 120 złotymi.
Nie chcę się zajmować rzekami jurajskimi. Od tego są działacze i zatrudnieni od nich pracownicy. Ja conajwyżej mogę powiedzieć za jaki produkt ile chcę zapłacić. I na tym koniec mojego zaangażowania.
W ogóle nie mamy się co zajmować wodami i osobistym zaangażowaniem w gospodarowanie, prace społeczne, tylko naciskaniem na władze aby gospodarowały w/g potrzeb ogółu wędkarzy, a nie tylko grupy dziadków, co chcą złowić karpika z zarybienia. Problem jest w strukturach i celach działania PZW, które nie zapewniają wędkarzom ryb. O czym napisałem m.in. w felietoniku.
Pa

Siaty Won!
T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Drogi panie na Sanie ryby nie wzieły się znikąd. To dzięki ciężkiej pracy oddanych swojej pasji ludzi. Czas wreszcie uwierzyć, że Okręg PZW Krosno funkcjonuje wzorcowo i proszę nie szukać tam dziur bo ich pan nie znajdzie. Lepiej zająć się własnym podwórkiem gdzie jeszcze jest wiele do zrobienia.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: metki tekstylne i żakardowe Firma "Wszywka" zaprasza!