Czytaj uważnie

Krytykuje Pan łowiska specjalne jednocześnie narzucając czytelnikom tego forum podobne zdanie. A często takie właśnie łowisko NoKill służy jako matecznik dla pozostałej części rzeki. Jeżeli daje jeszcze pieniądze na utrzymanie straży i zarybienia. To istnienie takich łowisk jest jak najbardziej uzasadnione. Należałoby takie lub podobne rozwiązania (w zależności od charakteru danej wody) wprowaadzać także i w innych okręgach. I tutaj widzę nasze zadanie przekonywać, wymagać, brać przykład z Tych, którym ta sztuka się udała. Ale piszę już chyba trzeci raz i jakoś nie mogę do Pana dotrzeć z tymi w sumie prostymi informacjami. To tylko dowodzi jak trudne zadanie nas czeka w przekonywaniu okręgów do konkretnych działań.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Drogi panie na Sanie ryby nie wzieły się znikąd. To dzięki ciężkiej pracy oddanych swojej pasji ludzi. Czas wreszcie uwierzyć, że Okręg PZW Krosno funkcjonuje wzorcowo i proszę nie szukać tam dziur bo ich pan nie znajdzie. Lepiej zająć się własnym podwórkiem gdzie jeszcze jest wiele do zrobienia.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Sprzęt wędkarski

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).