Right menu

Szukaj

Reklama


Wzorcowo

Tomasz Płonka

Moje jedyne "ale" dotyczy stwierdzenia "wzorcowo zagospodarowane wody". 2,5% to nie jest jeszcze wzorcowo dla wszystkich wód, a jak wiesz ja uważam że PZW ma obowiązek zagospodarować 200 tys ha wzorcowo, a nie 2,5% czyli 5000ha. Oczywiscie nie od razu, ale w 2-3 lata
Dobre wody należą się kapriarzom, grunciarzom, tyczkarzom, spiningistom, muszkarzom - wszystkim, którzy swoją składkę powierzają władzom PZW w jedynym celu - rybnych wód. I tyle.
Nie umniejszam, że ktoś się stara. Nie umniejszam, że San jest fajny dla wielu osób i że takich miejsc powinno być więcej, na kazdej znaczącej rzece pstrągowej. Byle te starania nie były podstawą do stwierdzeń, ze jest dobrze, wzorcowo. Bo nie jest i daleka droga do tego. Niech więc okręg Krosno dołączy do kolegów z Gdańska i jako drugi przyjmie podobne wytyczne. A postaramy się zeby tych okręgów było więcej, tak jak możemy- czyli pisząc, informując, naciskając, prosząc. Bez przekupstwa tylko, chyba że skrzynka Walkera do wspólnego wytrąbienia na SWI

Siaty Won!
T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Drogi panie na Sanie ryby nie wzieły się znikąd. To dzięki ciężkiej pracy oddanych swojej pasji ludzi. Czas wreszcie uwierzyć, że Okręg PZW Krosno funkcjonuje wzorcowo i proszę nie szukać tam dziur bo ich pan nie znajdzie. Lepiej zająć się własnym podwórkiem gdzie jeszcze jest wiele do zrobienia.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Sprzęt wędkarski

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).