Kto, kiedy i co

Tomasz Płonka

W moim akurat okręgu nie przejdzie "oddolnie" nic. Znam ludzi, którzy próbowali i znamy opinię ZO. I tak we wszystkich okręgach.
A 6000ha to dwie zaporówki. To za mało jak na cały kraj i 500 tys wędkarzy
Na pytanie kto, co i kiedy oraz dlaczego odpowiedziałem juz wiele razy. Te władze, od zaraz i dlatego, ze mamy kryzys ze wszystkim - wodami, rybami, eksploatacją i mozliwościami aktywności członków. Jak tego nie zrobią co postulujemy to położą wszystko. I chyba o tym wiedzą, tylko mają to w nosie. Nie wiem na ile sytuacja o której piszemy zmusi władze do zmiany postepowania. Opinia mediów i wedkarzy o odłowach sieciowych powoduje że wreszcie coś drga, siaty pomalutku znikają. Jako ostatni z siat zrezygnuje pewnie ZG, bo pod jego kuratelą jest gospodarstwo Suwałki.
Dlatego ZG to ostoja betonu, tkwiąca w epoce kamienia łupanego jak napisał we wstępniaku redaktor Kolendowicz. Dlatego wędkarze atakują najbardziej ZG bo to jest reprezentacja całego związku, wszystkich okręgów, tylko z tego miejsca może wyjśc impuls na powazne zmiany i ich propagowanie, tłumaczenie w WW jako medim zwiazkowym. I tyle. Od dołu bedziemy się prosić latami. A sami nic nie zrobimy prócz pisania i wpłacania kasy, gdyż nie ma ludzi myslacych i mających czas na działactwo. Czas mają emerytowani milicjanci albo siwe głowy, do których przyszłościowe myslenie trzeba wbijać młotkiem przy okazji wybijania ze łbów komuny.

Siaty Won!
T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Drogi panie na Sanie ryby nie wzieły się znikąd. To dzięki ciężkiej pracy oddanych swojej pasji ludzi. Czas wreszcie uwierzyć, że Okręg PZW Krosno funkcjonuje wzorcowo i proszę nie szukać tam dziur bo ich pan nie znajdzie. Lepiej zająć się własnym podwórkiem gdzie jeszcze jest wiele do zrobienia.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Hydroizolacja - osuszanie ścian fundamentowych budynków

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).