Right menu

Szukaj

Reklama


To się da zrobić

Tomku,

Może źle próbowali ci, o których piszesz. Może zamiast podejmowac decyzje, zamiast robić domagali się podejmowania decyzji przez innych albo wykonania roboty przez innych, ale tak jak sami by chcieli.

Takie "oddolnie", niestety, "nie przejdzie".

Działanie "od dołu" nie polega na "proszeniu się" tylko na przejmowaniu decyzji i funkcji.

Mówienie, że się "nie uda" to kolejna "samospełniająca się przepowiednia". Pisałem do Andrzeja w komentarzu, że decyzje może podjąc 5% wędkarzy, bo więcej nie przychodzi na zebrania. Z drugiej zaś strony jeżeli jakieś rozwiązania nie są w stanie uzyskac poparcia nawet 5% wędkarzy to o czym mówić?

Zebranie w większości kół po 5% wędkarzy da się zrobić. Jeżeli będzie to dotyczyło spokojnych, ewolucyjnych kroków, dążenia do wiekszego celu podzielonego na mniejsze, osiagalne, przewidywalne cele, a nie wielkich skoków, które większośc ludzi przerażają.

Cała reszta uprzedzeń i stereotypów, które wymieniłeś, utrudniają zebranie nawet tych 5% wędkarzy. Bo skoro "nie da się..."

A tymczasem to się da zrobić.

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Drogi panie na Sanie ryby nie wzieły się znikąd. To dzięki ciężkiej pracy oddanych swojej pasji ludzi. Czas wreszcie uwierzyć, że Okręg PZW Krosno funkcjonuje wzorcowo i proszę nie szukać tam dziur bo ich pan nie znajdzie. Lepiej zająć się własnym podwórkiem gdzie jeszcze jest wiele do zrobienia.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Staramy się wykonywać dobre pozycjonowanie stron. Przykładowo tę stronę, firmy zajmującej się nadrukiem etykiet tekstylnych, Etykiety samoprzylepne pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).