Admin-ankieta!

Tomasz Płonka

Admin - daj ankietę na zasadzie "Ile miałbyś czasu tygodniowo do poświęcenia na ewentualną działalność w PZW, gdyby się zmieniły realia i gdybyś byl przekonany o sensie działania społecznego"
1. 2 dni
2. 1 dzień
3. Kilka godzin
4. Godzinę
5. Nic

Jurek, gwarantuję ci że nigdy nie znajdziesz osób chcących działać i mających czas poza pracą, rodziną i wędkowaniem. Ich po prostu nie ma. Nikt też nie chce działać społecznie, niech to dotrze do ciebie że chcemy być KONSUMENTAMI z ewentualnie możliwością decydowania o niektórych aspektach, wypowiadania się itp.

Masz rację, do działalności w dziadowskim PZW to ja się nie nadaję. W różnych miejscach pracowałem, ale w aż takie bagno nie muszę wdepywać. A najważniejsze że nie chcę. I inni ani ruszą do jakichkolwiek działań społecznych, frajerskich, w takim złodziejskim i bylejakim systemie "stowarzyszeniowym". Najpierw czas skończyć z fikcją stowarzyszenia, które nim na prawdę nie jest. Które ma 99% czlonków bo są zniżki. Którego władze dzięki takiej formule za nic nie odpowiadają i mogą mieć w nosie czy są ryby czy nie.

Tu wychodzi znow twoje opowiadanie bajek o tym, jak to w obecnym układzie , w obecnym kształcie stowarzyszenia, społecnie można spowodować że będą ryby w łowiskach. Takie gadanie to spychanie odpowiedzialności z władz na członków, którzy członkami są na papierze i gdyby nie zniżki to by członkami nie byli. To odwracanie kotya ogonem, co robisz od lat. Dobrze że nikt cię nie słucha prócz chyba 2-3 osób. Takie twoje gadanie pomaga obecnym władzom PZW zrzucać odpowiedzialność na płacących składki. Takie gadanie jest w interesie obecnych wladz i takie teorie szkodzą propagowaniu w mediach, jakim jest również internet, konieczności dokonywania zmian w PZW.

A ministrowie o tyle muszą mnie sluchać o ile mam prawo głosu i wybieram jakąś opcję. Niestety, demokracja w dzisiejszym wydaniu traktuje na równi ludzi mądrych, doświadczonych, myslących oraz pętaków, pijaków i stetryczałych starców. I to mi się nie podoba. Demokracja w Grecji, tam gdzie ją wymyslono, była dla nielicznych, wolnych mężczyzn a nie dla plebsu.

Siaty Won!
T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8434

Drogi panie na Sanie ryby nie wzieły się znikąd. To dzięki ciężkiej pracy oddanych swojej pasji ludzi. Czas wreszcie uwierzyć, że Okręg PZW Krosno funkcjonuje wzorcowo i proszę nie szukać tam dziur bo ich pan nie znajdzie. Lepiej zająć się własnym podwórkiem gdzie jeszcze jest wiele do zrobienia.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: eZPublish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).