Po tych mocnych słowach...

Tomasz Płonka

Nie pozostaje nic innego, jak przypomnieć tobie i Markowi, że uczestnicy forów dyskusyjnych są co najwyżej srodowiskiem opiniotwórczym i wypowiadają się za pewną opcją i wizją wędkarstwa. I to działanie jest wszystkim, co ewentualnie chcemy i możemy. To już zostało jasno powiedziane. Powinieneś w koncu przyjąć to do wiadomosci.
Nie wiem co ty chcesz osiągnąc, chyba tylko to żeby pomącić, bo tak to wyglada, że z jednej strony ty i MK a z drugiej wszyscy inni. Te proporcje mówią same za siebie.
Obrażanie mnie jako sovieticusa jest zabiegiem niskich lotów. "Jak nie masz argumentów czep się osoby". I to robisz od jakiegoś czasu, za tobą podąża Marek i tak to sobie funkcjonuje w necie.
Pomysły zawarte np. w pracach komisji z Gdańska tworzą wizję zupełnie innego PZW, nastawionego na klienta takiego jak ja i większości wedkarzy. Te same pomysły padają w dyskusjach, petycjach, listach otwartych, są w artykułach w gazetach. To są pomysły realistów, ludzi którzy myśla kategoriami gospodarki rynkowej, normalnej, normalnych relacji między wedkarzem-klientem (wypowiadającym się jakie są jego oczekiwania) a gospodarzem wody. Ich też nazwiesz sovieticus. Brawo. To bezczelność na równi z chamstwem, jakie zawarte są w oczernianiu mojej osoby publicznie. Moje zdolnosci przywódcze i inne na pewno nie pasują do wizji wszystkowiedzącego fuhrera i nie tobie o mnie sądzić. Zadnych przeprosin nie oczekuję, bo mi to delikatnie mówiac zwisa.
Nie tobie też sądzić co mnie przerasta, jakie są moje prywatne możliwości i chęci.
Nie znamy się, nie pracujemy razem, nie jesteśmy ani sąsiadami, ani rodzina, więc odpuść sobie lepiej epitety.
Proponuję czepić się kogoś ze znanym nazwiskiem, a nie wyzywać się na mnie bo łatwiej. Czep się redaktorów gazet, ze piszą a nie działaja. Napisz może list otwarty do redaktora Kolendowicza ze bzdury pisze we wstepniakach. Nazwij go sovieticusemi i podpisz się Jerzy Kowalski. Bo jakoś dziwnie moje prywatne opinie pokrywają się również z opiniami znanych wedkarzy, przecież sam tego nie wymysliłem.

Siaty Won!
T.P.

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8434

Drogi panie na Sanie ryby nie wzieły się znikąd. To dzięki ciężkiej pracy oddanych swojej pasji ludzi. Czas wreszcie uwierzyć, że Okręg PZW Krosno funkcjonuje wzorcowo i proszę nie szukać tam dziur bo ich pan nie znajdzie. Lepiej zająć się własnym podwórkiem gdzie jeszcze jest wiele do zrobienia.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Sprzęt wędkarski

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).