duma urażona ;)

Nie pozostaje nic innego, jak przypomnieć tobie i Markowi, że uczestnicy forów dyskusyjnych są co najwyżej srodowiskiem opiniotwórczym i wypowiadają się za pewną opcją i wizją wędkarstwa. I to działanie jest wszystkim, co ewentualnie chcemy i możemy. To już zostało jasno powiedziane. Powinieneś w koncu przyjąć to do wiadomosci.
kolejna bzdura. Internet, w tym i to forum jest narzedziem. Srodkiem porozumiewania się. Opiniotwórczy to może byc sobie Kolendowicz... niestety...


Nie wiem co ty chcesz osiągnąc, chyba tylko to żeby pomącić, bo tak to wyglada, że z jednej strony ty i MK a z drugiej wszyscy inni. Te proporcje mówią same za siebie.

masz jakieś wyniki badań w tej materii??? Ja poza Tobą i nielicznymi jeszcze krzykaczami oraz toczącymi swoja prywatną wojne dwoma, czy trzema redaktorami (wszystkich) gazetek ściennych o tematyce wedkarskiej jakoś tych wszystkich nie widzę.
Wielu zaś, patrzących trzeźwo na rzeczywistość, robi swoje i nie ma po prostu czasu na przepychanki z populistyczną demagogią w Twoim wykoinaniu, która logiczna, prawidłowa i realistyczna jest tylko w Twoim mniemaniu jedynie. W rzeczywistości jest to konglomerat wzajemnie wykluczajacych się oderwanych od siebie i niespójnych rojeń...

Obrażanie mnie jako sovieticusa jest zabiegiem niskich lotów.
skoro tak pieknie wpisujesz się w definicje Ks. Tischnera...Pomysły zawarte np. w pracach komisji z Gdańska tworzą wizję zupełnie innego PZW, nastawionego na klienta takiego jak ja i większości wedkarzy. Te same pomysły padają w dyskusjach, petycjach, listach otwartych, są w artykułach w gazetach. To są pomysły realistów, ludzi którzy myśla kategoriami gospodarki rynkowej, normalnej, normalnych relacji między wedkarzem-klientem (wypowiadającym się jakie są jego oczekiwania) a gospodarzem wody.

pomysłów można mieć miliony. Trzeba jednak też mieć pomysł na ich realizację.... Gdańsk ich nie podaje...

Wiesz ja ma też pomysł. Pomyślałem sobie, że Polska będzie mistrzem świata w pici polo na małe bramki. Nawet mi sie podoba. Miłośnikom pici polo pewnie też. No to super. Pozostało jeszcze tylko to mistrzostwo OSIĄGNĄĆ. Na topomysłu dziś nie mam (Gdańsk też), ale co mi tam...


To bezczelność na równi z chamstwem, jakie zawarte są w oczernianiu mojej osoby publicznie. Moje zdolnosci przywódcze i inne na pewno nie pasują do wizji wszystkowiedzącego fuhrera i nie tobie o mnie sądzić. Zadnych przeprosin nie oczekuję, bo mi to delikatnie mówiac zwisa.

najpierw byś musiał przeprosić tych wszystkich, których sam notorycznie na tym i na innych forach obrażałeś gdy tylko coś mijało się z Twoją wizją...
przecież sam tego nie wymysliłem.


a to akurat, jest oczywiste....

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Drogi panie na Sanie ryby nie wzieły się znikąd. To dzięki ciężkiej pracy oddanych swojej pasji ludzi. Czas wreszcie uwierzyć, że Okręg PZW Krosno funkcjonuje wzorcowo i proszę nie szukać tam dziur bo ich pan nie znajdzie. Lepiej zająć się własnym podwórkiem gdzie jeszcze jest wiele do zrobienia.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).