nie będziesz

Tomku

chętnie zapłacę licencję. Jestem konsumentem i prezentuję podejście większości wedkarzy, którzy też chcą by ktoś zrobił a oni chcą łowić. Ja nie chcę pracować i wbijać gwoździ w pomost, gotować parówki na zawodach albo ważyć okonki, nie chcę chodzić na żadne zebrania aktywu partyjnego TFU! - związkowego. Nie i już.

zdrowe podejścieWszyscy wędkarze i ja będę patrzył wam na ręce. Jak zarzucicie siatkę w wodzie, na którą zapłaciłem licencję będę mówił "won". Jak cokolwiek będzie nie tak jak powinno, będziemy wieszać psy na zarządach.


będziesz mógł conajwyżej zejść z łowiska jako niezadowolony Klient. Więcej praw - poza konsumenckimi - mieć nie będziesz gdyz jako KONSUMENT nie będziesz członkiem stowarzyszenia.
Na ręce mogą patrzeć Ci, którzy wybrali, czyli członkowie. Zdrowe stowarzyszenie konsumentów się pozbędzie. Zacznie im sprzedawać usługę. Jak będzie kiepska to samo zrobi sobie krzywdę. Jak będzie dobra to zarobi. Jak KONSUMENT zechce dołączyć to... się zobowiąże podpisując deklaracja i będzie rozliczany i sam będzie mógł rozliczać...

Będziemy pisać do gazet, w necie, nagłaśniać sprawy.
Pisać protesty do ministrów, że władze niszczą przyrodę.


z jakim efektem? Takim jak dziś? Czyje władze? Federacji Konsumentów?

Kamieniem w tryby nie jest moje realne i zdrowe podejście do tematu. Kamieniem jest spychologia odpowiedzialności, którą uprawiasz po przyjęciu Jurkowych teorii. Kamieniem jest negacja wypowiadania się przez pisanie w gazetach, necie, w listach i petycjach. Bo te artykuły, listy itp. mówią o tym jak powinny być zagospodarowane wody i jasno mówią o tym kto ma to zrobić.

tu mamy zdania całkowicie odmienne i czas pokaże.... że sie mylisz. Niestety przez Ciebie trzeba czekać dłużej...


Mają to zrobić profesjonaliści wynajęci do pracy przez nas, a nie amatorzy tacy jak ty czy ja.


w jaki sposób masz zamiar ich wynająć skoro nie chcesz nic robić poza płaceniem?
Tomek, to jest paranoja totalna!
Negując chęć działań oddolnych nie masz żadnego wpływu na to kto jest na górze. Więc jak chcesz by ta góra spełniła Twoje zachcianki?

Przez petycje?


Powierzanie spraw amatorom to kolejny kamień w tryby, to kolejny krok wstecz.

znakomita większośc (ocierająca się o 100%) udziałwowców spólek giełdowych to.... amatorzy. Amatorzy, którzy wybierają spośród siebie Rady Nadzorcze (też często amatorskie), które (w różny sposób) zatrudniają Zarządy. Tu dopiero pojawiają się fachowcy...

Czyli nie masz racji. Świat się kręci dzięki aktywności amatorów...


Działactwo w PZW ludzi, którzy na to nie mają czasu i ochoty jest ryzykiem, uwstecznianiem i wodą na młyn obecnych władz, po których wszyscy się powinni spodziewać odpowiednich do realiów działań.

ale te obecne jakoś nie chcą robić tego co się spodziewasz i raczej nie zechcą. To co wtedy?


W naszym rozumieniu my płacimy na to, żeby ktoś to zrobił.

płacisz w sklepie, w knajpie u szewca, czy na specu u Buzalskich. Tu nie płacisz...

I to jest jedynie słuszna droga. Jak chcesz pracować to pracuj, ja zapłacę za efekty jesli te efekty będą. Za prace fizyczne 30zł dniówka. Za organizowanie, prezesowanie wypłata zależna od efektów. Dlatego nie chcę już amatorszczyzny, którą propagujecie, bo od lat wody przez to ubożeją.

Wody ubożeją nie przez amatorszczyznę tylko przez rabunkową gospodarkę do której spory swój udział wnieśli wędkarze...
Wnieśli przez nieodpowiednie władze, które sami se wybrali (a raczej dali sobie wybrać cwaniaczkom bo im sie nie chciało). Władze, które (zgodnie z logiką demokracji) reprezentują tych, którzy faktycznie ich wybierają. Czyli przez miłośników mięska za 1 PLN... Co czynią całkiem skutecznie...
Wszak karpii w gliniankach wszelakich zawsze można dorzucić.

Jak władzy nie weźmiesz to ona sama Ci się nie odda.

Tak to działa. Zawsze.

Uważasz, że Kaczory źle rządzą, że rujnują kraj? Petycjami ich nie zwalicz. Musisz poleźć na wyboryu i wybrać se swoje władze...

I tu tak samo. A jak się nie chce to trudno...

Zawsze można ubrać się w piórka ZBoWiD-owca i się chełpic:
Przecież napisałem tyle petycji, tyle apeli i tyle listów otwartych.. NIe wiem więc dlaczego jest dalej źle....
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Drogi panie na Sanie ryby nie wzieły się znikąd. To dzięki ciężkiej pracy oddanych swojej pasji ludzi. Czas wreszcie uwierzyć, że Okręg PZW Krosno funkcjonuje wzorcowo i proszę nie szukać tam dziur bo ich pan nie znajdzie. Lepiej zająć się własnym podwórkiem gdzie jeszcze jest wiele do zrobienia.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Sprzęt wędkarski

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).