Morze, nasze morze

No cóż, czytanie na wyrywki nie ma nic wspólnego z czytaniem ze zrozumieniem. To tylko techniczna strona czytania..
Np. mamy Ustawę o rybółostwie (Dz.U. 2004 nr 62 poz. 574) czy też uszczegółowienia, czyli ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI z dnia 9 lipca 2004 r. w sprawie szczegółowego sposobu i warunków prowadzenia połowów w celach sportowo-rekreacyjnych oraz wzorów sportowych zezwoleń połowowych (Dz. U. 2004 nr 164 poz. 1725). I to wszystko odnosi sie do łowienia w morzu...
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam Koleżanki i Kolegów!
Chcę "rzucić" na forum temat, który nie daje mi spokoju. Otóż przeglądając najnowszą ustawe o opłacie skarbowej (Dz. U. nr 225 poz. 1635) z tego roku oniemiałem!!! Mianowicie jest tam zapis, że opłacie skarbopwej będzie podlegać cytyuję "sportowe zezwolenie połowowe wydawane (...) na okres jednego roku (...) w wysokości 49 zł. Wierzyć się nie chce, ale zachęcam do lektury. Zapis ten znajduje się na stronie 11174 Dziennika ustaw tj. w załączniku do ustawy, pod poz 22. Może ja źle ten przepis interpretuję.
I co Wy na to Szanowne koleżanki i Koledzy????

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Seria wędzisk St.Croix doczekała się zupełnie nowej odsłony! Zobacz, co nowego u dystrubutora St.Croix w Polsce, w sklepie firmy Żbik Sp. z o.o. Blanki zostały unowocześnione technologicznie a także zyskały zupełnie nowy design.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).