Nie tylko Tanew

Na jednej z najpiekniejszych i najdzikszych rzek w zachodniej Polsce -PLISZCE rowniez lada moment powstanie MEW.
Aby bylo smieszniej stanie w miejscu najlepszych i najwiekszych tarlisk pstraga i troci w m.Drzewce.
RDOS Gorzow wyda napewno pozytywna opinie a ZO PZW Zielona Gora w ogole nie interesuje sie tym tematem.
Wlasciwie na tym terenie nie ma instytucji ,kótra mogla by skutecznie zablokowac ta inwestycje..Szkoda mi tej rzeki bo to juz jedna z ostatnich zachowana w stanie naturalnym,bardzo niedostepna i kryjaca w swej wodzie piekne okazy pstragów i troci..
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8434

Ostatnio w lokalnej zamojskiej prasie ukazały się wzmianki o planowanych 2 elektrowniach wodnych na środkowym i dolnym biegu tej rzeki. Jeśli te inwestycje będą realizowane zniszczy to cały ekosystem tej unikalnej i drożnej na całej długości rzeki. Lokalne władze samorządowe za nic sobie mają programy Natura 2000 "Dolina dolnej Tanwi" i próby na rzecz ochrony ryb dwu-środowiskowych. Zainteresowanych odsyłam do forum ZG PZW Zamość! W czasach gdzie rzeki powinno się renaturalizować robi się zupełnie odwrotnie. Zwykłemu człowiekowi opadają ręce! Kompletna bezmyślność!
http://pzw.w...182db6b657#5625
http://pzw.w...182db6b657#5625

W tej mniej więcej okolicy ma powstać jeden z betonowych tworów!

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Wdrożenia OpenERP

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).