Do Admina - moderatorów

Witam serdecznie,
nie wiem czy temat był poruszany... ale powiem tak..
Wygląd forum w kształcie drzewka jest mało funkcjonalny. Ciężko odnaleźć tematy. Żeby przejrzeć odpowiedzi do danego wątku trzeba je rozwijać po kolei.
Wydaje mi się że jest to jeden z większych problemów tego forum. Może warto zainwestować (nie środki tylko chęci) w odpowiedni skrypt i stworzyć forum w ogólnodostępnej formie. To na pewno ułatwi czytanie forum, wyszczególnienie odpowiednich działów (metody, sposoby połowu, łowiska, sprzęt z podziałem na grupy, społeczność forum (np. tylko dla zalogowanych), nasze sukcesy, porady dla początkujących - z rozbiciem na metody.. etc.

W chwili obecnej forum jest bardzo mało czytelne.

Z przyjemnością mogę pomóc w tworzeniu nowej wersji forum

Pozdrawiam

Karol Siewko
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Z tego co tu widze od dłuższego czasu to to forum powinno nazywać się pytania bez odpowiedzi

Pozdrawiam
Dariusz Adamiak

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Systemy zarządzania zawartością informacyjną serwisów WWW. CMS eZ Publish już od kliku lat skutecznie wdrażamy różne wersje tego systemu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).