Right menu

Szukaj

Reklama


Odp: Fotogaleria

Dariusz Żbikowski

Ad.1) Z przyciskiem jest mały problem, teoretycznie można go tam wcisnąć ale cięzko będzie już wcisnąć ten z jednoczesnym wyborem kategorii w której mamy zamieścić zdjęcie

Ad.2) Myślę, że jednak lepiej wracać do strony nadrzędnej a nie do pierwszej - szczególnie wtedy gdy będzie ktoś zapełniał własną galerię.

Ad 3) Z miniaturkami zarobię próbę i sie wypowiesz sam jak zobaczysz.

Ad 4) Fotę w galerii autorskiej masz tylko jedną, więc i widzisz tylko jedną galeria autorska to nie jest to samo, co spis zdjęć danego autora!!!

Ad 5) Wyświetlanie ocenki poprawimy

Ad.6) Co do wielkości fotki to trudna decyzja - zrobię próbę znieco większym wymiarem

Ad 7) Na forum jest przecież już coś takiego jak "Pokaż wszystkie teksty" ???

Ad 8) Fotki na forum? hmmm - pomyślę - czy to ma sens?!?!?!? można "wbudować" przecież fotkę tak jak opisano to w Pomocy

http://foto....wy_listitem.jpg

Pozdrawiam,
Darek

---
Admin jest zawsze górą

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Paweł Deska

Witajcie ponownie! Trochę potestowałem galerię foto i mam jeszcze parę uwag. Pominę te dotyczące wyglądu a nie rażące w oczy i przejdę to tych bardziej treściwych.
sprawdze tagi przy okazji
- Ciągle odczuwam potrzebę posiadania przycisku w menu obok szkiców - Dodaj zdjęcie.
- Rozumiem, że po publikacji fotki przenoszony jestem do katalogu w jakim została dodana. Może lepiej by było powracac na stronę główną gdzie też widziałbym fotkę dodaną wraz z innymi dodanymi ostatnio? Ale jak zostanie tak jak jest to tez może być.
- Wydaje mi się, że miniaturki fotek na pierwszej stronie powinny być bez czarnego tła i ramki. Umieszczane sa w tabeli, która rozjeżdza się wraz ze zmianą szerokości okna przeglądarki. Sprawia to wrazenie nienaturalne. Gdyby zostawić niebieskie tło było by jakoś tak bardziej naturalnie i mniej "barokowo".
- nie widze fotek w galerii autorskiej (byłem na razie w swojej - o teraz w Franz'owatej widzę fotkę Franza - w swojej widze tylko ostatnią)
- Fotka "Troć" ma ocenę 5 a po najechaniu na miniaturkę wyświetla się ocena 1
- Skalowanie fotek - po wejściu na fotkę widzimy ją w wielkości 360 pikseli - to starsznie mało nie może być chociaż 550? Inaczej zacierają sie szczegóły. Ja wiem, że po kliknięciu rozwija się w oryginalnej wielkości ale mimo to warto nieco powiększyć.

Co do forum to właściwie jest ok. Brakuje mi czegoś takiego jak "Wyświetl płasko" gdzie widać wszystkie wypowiedzi na raz. Ale i bez tego da się żyć. Trochę mało widać zdań w podglądzie po najechaniu myszką na temat postu. A czy warto dać możliwość dodawania fotek na forum? Może tak może nie to już kwestia innego typu.
Pozdrowienia
Paweł D

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).