Right menu

Szukaj

Reklama


Odp: Odp: Fotogaleria

Paweł Deska

1. Ja wiem, że nie jest łatwo Ale każde ułatwienie dla użytkownika skutkuje większym jego zainteresowaniem. Warto o to powalczyć bo może się okazać, że zamiast jedenego komentarza na 10 zdjęc będziemy miec 10 komentarzy pod jednym - czego galerii życzę.
4. I to jest własnie dla mnie zupełnie bez sensu. To jakby moje zdjęcia nie były moje. Dla mnie podstawą są portfolia a krajobraz, ryba, spinning to podkategorie. Może dlatego taki układ wydaje mi się korzystniejszy bo jest stosowany w większości galerii foto? np:
http://www.fototok.tkb.pl/pt/
http://plfoto.com

Co do pozostałych to tylko przeciez moje sugestie Zróbcie tak aby było dobrze także użytkownikom.

Pozdrowienia Paweł tzw: PODPADZIOCHA
ps.
Ty Admin górą a ja doliiiiinnną...

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Paweł Deska

Witajcie ponownie! Trochę potestowałem galerię foto i mam jeszcze parę uwag. Pominę te dotyczące wyglądu a nie rażące w oczy i przejdę to tych bardziej treściwych.
sprawdze tagi przy okazji
- Ciągle odczuwam potrzebę posiadania przycisku w menu obok szkiców - Dodaj zdjęcie.
- Rozumiem, że po publikacji fotki przenoszony jestem do katalogu w jakim została dodana. Może lepiej by było powracac na stronę główną gdzie też widziałbym fotkę dodaną wraz z innymi dodanymi ostatnio? Ale jak zostanie tak jak jest to tez może być.
- Wydaje mi się, że miniaturki fotek na pierwszej stronie powinny być bez czarnego tła i ramki. Umieszczane sa w tabeli, która rozjeżdza się wraz ze zmianą szerokości okna przeglądarki. Sprawia to wrazenie nienaturalne. Gdyby zostawić niebieskie tło było by jakoś tak bardziej naturalnie i mniej "barokowo".
- nie widze fotek w galerii autorskiej (byłem na razie w swojej - o teraz w Franz'owatej widzę fotkę Franza - w swojej widze tylko ostatnią)
- Fotka "Troć" ma ocenę 5 a po najechaniu na miniaturkę wyświetla się ocena 1
- Skalowanie fotek - po wejściu na fotkę widzimy ją w wielkości 360 pikseli - to starsznie mało nie może być chociaż 550? Inaczej zacierają sie szczegóły. Ja wiem, że po kliknięciu rozwija się w oryginalnej wielkości ale mimo to warto nieco powiększyć.

Co do forum to właściwie jest ok. Brakuje mi czegoś takiego jak "Wyświetl płasko" gdzie widać wszystkie wypowiedzi na raz. Ale i bez tego da się żyć. Trochę mało widać zdań w podglądzie po najechaniu myszką na temat postu. A czy warto dać możliwość dodawania fotek na forum? Może tak może nie to już kwestia innego typu.
Pozdrowienia
Paweł D

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Wędkarstwo

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).